www.cvonline.hu

Gazdálkodási szakelőadó

  • A hirdetés 281 napja lejárt

A MÁV Nosztalgia Kft.
munkatársat keres

gazdálkodási szakelőadói

pozícióba

Főbb feladatok:

  • a gazdálkodási egység munkájának adminisztratív támogatása.
  • integrált rendszerben könyvelési, nyilvántartási, elemzési feladatok ellátása.
  • aktív közreműködés az időszakos zárásokban.
  • statisztikák készítése.
  • főkönyvi és analitikus rendszerek egyeztetése.
  • könyvvizsgálatokban való közreműködés
  • a munkaterületéhez tartozó utasítások karbantartása.
  • egyéb, szükség szerinti operatív munkavégzés.

Követelmények:

  • középfokú szakmai végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • legalább 3 éves hasonló szakterületen végzett munka, kiemelten számviteli területen
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete.

Egyéb követelmények:

  • kooperációs készség
  • önállóság, határozottság, rendszerszemlélet
  • komplex gondolkodás képessége
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikáció,
  • pontosság, alaposság

Előnyt jelent:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • Libra integrált és Babér bérszámfejtési rendszerek ismerete

Munkavégzés helye: Budapest, 1142 Tatai út 93/A
Jelentkezési határidő:  2016. június 22.
Jelentkezés módja: Önéletrajz és motivációs levél megküldésével, valamint bérigény megjelölésével a "Jelentkezés" gombon keresztül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő