www.cvonline.hu

Gazdálkodási referens

  • A hirdetés 328 napja lejárt

Budapesti székhelyű műszaki szolgáltató cégcsoport pénzügyi irodájába, munkájára igényes, határozott fellépésű, felelős gondolkodású

gazdálkodási referens kollégát

keres főállású munkakörben.

Feladatok:

  • Bejövő-, kimenő számlavizsgálat, vevői követelések egyeztetése, számlázás;
  • Számlaegyeztetés az illetékes kollégákkal;
  • Pénzügyi táblázatok kezelése (kiadás és árbevétel);
  • Egyéb gazdálkodási feladatok, melyek a 3-4 cégből álló cégcsoport napi tevékenységéhez szükségesek;
  • Cash flow;
  • Az érintett szervezeti egységek vezetőivel való szoros együttműködés;
  • Részvétel a pénzügyi tervezési és zárási folyamatokban;
  • Analitikus nyilvántartások vezetése;
  • A cég működésével összefüggő számviteli és egyes pénzügyi feladatok elvégzése;

  • Min. középfokú pénzügyi/gazdasági végzettség (közgazdász v. pénzügyi számviteli ügyintéző)
  • Min. 1 éves gazdálkodási tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (erős Excel tudás)
  • Önállóság, precizitás, rendszer szemlélet

Előnyt jelent:

  • gazdasági szakon szerzett diploma
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil, folyamatosan fejlődő munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőségek (szeminárium, tréning, tanfolyamok)
  • Versenyképes fizetés
  • Összetartó, dinamikus csapat

Munkaidő:

teljes, 8 óra

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő