www.cvonline.hu

Gazdálkodási koordinátor

  • A hirdetés 797 napja lejárt

A MÁV Zrt. munkatársat keres

gazdálkodási koordinátor

pozícióba

A munkakör célja:

A területi üzleti adminisztrációval kapcsolatos feladatok szakmai koordinálása, szervezése, ellenőrzése és a tárgyi feltételek biztosításának felügyelete, a belső teljesítmény elszámolások helyességének biztosítása.

Főbb feladatok:

  • Havonta számszerűen és szövegesen elemzi és értékeli a bevételek és költségek alakulását, terv-tény eltérését az éves terv betartása érdekében.
  • Tervjavaslatokat készít előterjesztésre.
  • Végzi és közreműködik az önköltségi terv PLO szintű feladatainak végzésében, a tervfelosztás és beszámoltatás folyamatában.
  • Részt vesz kivitelezők igénybevételéhez szükséges pályázatok kiírásában, értékelésében, előkészíti a szerződéseket.
  • Ellátja a beérkező, kimenő számlákkal kapcsolatos kontírozási, adatrögzítési, elszámolási feladatokat.

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (érettségi) és felsőfokú szakirányú tanfolyami végzettség (pénzügyi, számviteli, közgazdasági)
  • vagy felsőfokú szakirányú állami végzettség (pénzügyi, számviteli, anyag- és eszközgazdálkodási)
  • bármilyen gazdasági informatikai rendszer ismerete például MTR, VEGA
  • legalább 3 év szakmai gyakorlat  gazdasági vonatkozású munkakörben

Munkavégzési hely: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. augusztus 13.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével az alábbi email-címre. Jelentkezését csak bérigény megjelölésével tudjuk elfogadni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő