www.cvonline.hu

Gazdálkodási koordinátor (Kecskemét)

  • A hirdetés 2 napja lejárt

MÁV Zrt.
Gazdálkodási koordinátor

Helység
Kecskemét
Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Feladatok

  • a szervezeti egység gazdálkodási munkafolyamatainak ellenőrzése, felügyelete.
  • a vállalkozó vasúti társaságok, társszakterületek és külső vállalkozások megrendelésére teljesített szolgáltatások, illetve az illetékességi körébe tartozó szervezeti egység által megrendelt szolgáltatások teljesülésével, nyilvántartásával, elszámolásával összefüggő munkák irányítása, felügyelete
  • szakmai irányító, koordináló, ellenőrző tevékenységével biztosítja a költséggazdálkodás tervszerűségét a végrehajtás operatív szintjén

A munkakör betöltésének feltételei

  • állami középiskolai végzettség - érettségi (előny a pénzügyi, gazdálkodási)
  • felsőfokú pénzügyi, gazdálkodási tanfolyam
  • felhasználó szintű informatikai ismeretek

Amit ajánlunk

  • széleskörű cafeteriát
  • utazási kedvezményt

2017.12.10.

Bővebb felvilágosítást ad
Mihály László 1/516-3189 / 06 31-89

Várjuk jelentkezését!

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű