www.cvonline.hu

Gazdálkodási koordinátor (Budapest, Ferencváros)

  • Company_icon Magyar Államvasutak Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

MÁV Zrt.
gazdálkodási koordinátor

Helység
Budapest, Ferencváros

Terület
Pálya- és mérnöki létesítmények (pálya- és eszközgazdálkodás, karbantartás)

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Az anyavállalat ezzel foglalkozó, egyben legnagyobb munkavállalói létszámú részlege teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat. A MÁV pályahálózatát több, mint 30 vasúttársaság veszi igénybe, amelyek számára a vállalat különféle szolgáltatásokat nyújt.

Feladatok

  • a szervezet önköltségi tervjavaslatát elkészíti, felterjeszti jóváhagyásra.
  • havonta számszerűen és szövegesen elemzi és értékeli a bevételek és költségek alakulását, terv-tény eltérését. A várható költségek elemzését folyamatosan végzi.
  • a szervezetre vonatkozó munkákhoz szükséges külső-, belső megrendelőket elkészíti, nyilvántartja.
  • külső kivitelező igénybevételéhez szükséges pályázatok kiírása, értékelése, szerződéseket nyilvántartja, előkészíti az elfogadott szerződéseket és továbbítja a kivitelezők felé.
  • ellátja a beérkező, kimenő számlákkal kapcsolatos kontírozási, adatrögzítési, elszámolási feladatokat. Végzi a GIR és a Basware rendszerben a számlák, megrendelések kezelését.
  • a számviteli és egyéb központi rendelkezések, utasítások változását figyelemmel kíséri és a változásokat a területére vonatkozóan érvényesíti.
  • a káreseményekkel kapcsolatos kárszámlák, adatközlők és egyéb nyilvántartások készítése.
  • végzi és közreműködik az önköltségi terv szervezeti egység szintű feladatainak végzésében, a tervfelosztás és beszámoltatás folyamatában.

A munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú szakmai végzettség (pénzügyi, számviteli)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • orvosi alkalmasság

Amit ajánlunk

  • széleskörű Cafeteria
  • utazási kedvezmény
  • stabil, kiszámítható jövedelem
  • hosszú távú biztos munkahely

2017.11.30.

Bővebb felvilágosítást ad
Süttőné Molnár Krisztina 1/511-45-89 / 01/45-89

Várjuk jelentkezését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember, Pénzügyi igazgató
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű