www.cvonline.hu

Gazdálkodási előadó, kontroller

  • A hirdetés 976 napja lejárt

A MÁV Nosztalgia Kft.

 munkatársat keres

gazdálkodási előadó, kontroller

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A gazdálkodási egység munkájának adminisztratív támogatása
  • Havi rendszeres kiszámlázások elkészítése
  • Kontroller feladatok ellátása (tervezés, havi beszámolók, terv-tény elemzések készítése)
  • Egyéb, szükség szerinti operatív munkavégzés

Követelmények:

  • középfokú szakmai végzettség
  • számviteli, pénzügyi szaktanfolyam
  • legalább 3 éves hasonló szakterületen végzett munka
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Egyéb követelmények:

  • kooperációs készség
  • önállóság, határozottság, rendszerszemlélet
  • komplex gondolkodás képessége
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikáció
  • pontosság, alaposság

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

mérlegképes könyvelő képesítés

Munkavégzés helye: Budapest, 1142 Tatai út 93/A

Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 12.

Jelentkezés módja:  Önéletrajz és motivációs levél megküldésével és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő