www.cvonline.hu

GASZTRO KERESKEDELMI KÉPVISELŐ

  • A hirdetés 220 napja lejárt

A Gyermelyi Zrt, Magyarország piacvezető tésztagyártója, Budapest területére pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

A képviselő feladatai:

  • konyhák, éttermek, gasztro partnerek látogatása
  • kapcsolattartás a nagykereskedelmi partnerekkel
  • termékeink jelenlétének ellenőrzése, rendelésfelvétel
  • partnereink készletgazdálkodásának segítése
  • adminisztráció, jelentés a közvetlen felettes felé
  • termékismertetés, termékbemutatás
  • marketing aktivitások megvalósítása, támogatása
  • a vállalat célkitűzéseinek megvalósítása

A pályázóval szembeni elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség
  • erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés, kitartás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • jó kommunikációs készség, nyitott személyiség
  • kreativitás
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • versenyképes javadalmazási rendszer
  • hosszú távú munkalehetőség
  • megbízható, stabil háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • gépkocsi, mobiltelefon a munkavégzéshez

Amennyiben pályázatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát, a végzettséget igazoló dokumentumok másolatával és motivációs levelével együtt küldje el Hancz Gergely belkereskedelmi igazgatóhelyettes részére az alábbi e-mail címre 2016.06.20-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő