www.cvonline.hu

Garanciavállalási üzletágvezető

  • A hirdetés 1015 napja lejárt

A River Factoring Zrt.

a hazai mikro- kis- és középvállalkozások finanszírozási igényeinek pénzügyi megoldásával foglalkozó, több mint hét éve alakult vállalkozás

Garanciavállalási üzletágvezetőt

keres megbízási jogviszonyban.

Főbb feladatok:

  • A garanciavállalási tevékenység üzleti- és működési kereteinek kialakítása, működtetése, felügyelete
  • Piacépítés, üzletfejlesztés
  • Általános vezetői feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 10 év releváns, garancia, kezességvállalási területen szerzett szakmai gyakorlat (kereskedelmi bank, garanciaintézmény, biztosító), ebből legalább 5 év vezetői gyakorlat
  • MS Office szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • Stratégiai gondolkodás
  • Vezetői kompetenciák
  • Intenzív munkavégzés
  • Teherbírás

Amit kínálunk:

  • Motiváló, dinamikus munkakörnyezet
  • Fix fizetés+jutalék

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét, kérjük, a bruttó bérigénye megjelölésével szíveskedjen megküldeni az alábbi e-mail címre. Visszajelzést a meghallgatásra csak a kiválasztott jelölteknek tudunk küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő