www.cvonline.hu

Garanciális ügyintéző

  • A hirdetés 862 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. logisztikai központja 3 ország több mint 100 kirendeltségének áru ellátását biztosítja. A központ szervezési, raktározási, logisztikai rendszerei és megoldásai egyedülállóak a régióban. A raktár közel 300 fős csapatába keresünk olyan önállóan és felelősségteljesen dolgozó szakembert, aki tudásával hozzájárul vállalatunk sikeréhez. Fiatalos, dinamikus, a vállalati szabályokat betartó csapatunkba keresünk budapesti munkavégzéssel

munkatársat.

Feladatok:

  • Alkatrészek raktáron belüli mozgatása
  • Bejövő és kimenő szállítmányok kiszedése, illetve betárolása
  • Garanciális és selejtes termékek kezelése
  • Munkavégzéshez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Raktári rend fenntartása
  • Két műszakban történő munkavégzés
  • Esetenként szombati munka

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (műszaki vagy kereskedelmi)
  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Autóipari szakmai tapasztalat, vagy szakirányú végzettség előnyt jelent
  • Logisztikai területen szerzett gyakorlat előny
  • Román vagy szlovák nyelvtudás előny

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel
  • Biztos jövedelem

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő