www.cvonline.hu

Garanciális ügyintéző

  • Az állásajánlat lejárt.

 „Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az idei évben 7500 m2-rel bővítjük a meglévő 15.000 m2-es központi raktárunkat. Az elmúlt fél évben 200 fővel növeltük a Logisztikai Központunk munkatársainak létszámát, melyet további 100 fővel kívánunk emelni. Fiatalos, dinamikus csapatunkba Budapest IX. kerület Timót utcai munkavégzéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

GARANCIÁLIS ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:

  • Partnerek garanciális ügymenetének kezelése
  • Garanciális termékekkel kapcsolatos műszaki adminisztráció
  • Garanciális és selejtes termékek kezelése
  • Műszaki jegyzőkönyvek, bizonylatok készítése, kezelése
  • Kapcsolattartás a kirendeltségekkel
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Autóalkatrész ismeret előny
  • Műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Két műszakban történő munkavégzés: hétfőtől-péntekig 6.00-15.00, 13.00-22.00
  • Precíz, megbízható és önálló munkavégzés
  • Erős felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek
  • Román és/vagy Szlovák nyelvtudás előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Részvétel egy sikeres csapat munkájában
  • Mobiltelefon saját használatra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Piacvezető, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő vállalati környezet

Pályázatát (fényképes önéletrajz, fizetési igény megjelölése)
a Jelentkezés gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Munkavégzés helye 1097 Budapest, Timót utca 5.
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Mérnök / Műszaki, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest