www.cvonline.hu

GARANCIÁLIS ÜGYINTÉZŐ

  • Az állásajánlat lejárt.

 „Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az idei évben 7500 m2-rel bővítjük a meglévő 15.000 m2-es központi raktárunkat. Az elmúlt fél évben 200 fővel növeltük a Logisztikai Központunk munkatársainak létszámát, melyet további 100 fővel kívánunk emelni. Fiatalos, dinamikus csapatunkba Budapest IX. kerület Timót utcai munkavégzéssel keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Partnerek garanciális ügymenetének kezelése
  • Garanciális termékekkel kapcsolatos műszaki adminisztráció
  • Garanciális és selejtes termékek kezelése
  • Műszaki jegyzőkönyvek, bizonylatok készítése, kezelése
  • Kapcsolattartás a kirendeltségekkel
  • Raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Autóalkatrész ismeret
  • 1-2 éves műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Két műszakban történő munkavégzés: hétfőtől-péntekig 6.00-15.00, 13.00-22.00
  • Precíz, megbízható és önálló munkavégzés
  • Erős felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeretek
  • Román és/vagy Szlovák nyelvtudás előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Részvétel egy sikeres csapat munkájában
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Piacvezető, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő vállalati környezet

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése)
a Jelentkezés gombra  kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest