www.cvonline.hu

GARANCIÁLIS TECHNIKUS - DEBRECEN

  • A hirdetés 811 napja lejárt

Villamosok, vasúti kocsik, metrók és nagy sebességű sínen futó járművek tervezésével gyártásával, üzemeltetésével és szervizelésével foglalkozó spanyol hátterű nemzetközi nagy vállalat, a CAF megbízásából keresünk.

Munkavégzés helye: Debrecen

Keresünk garanciális technikusi feladatkör ellátására kollégát a személyi szállítási járművek (modern villamosok) biztonságos működtetéséhez, a garanciális-karbantartási munkálatok ellátásához. Ez magába foglalja az elektro-mechanikai rendszer ellenőrzését, tesztelések elvégzését, működési hiba jelentéseket és javításokat a garanciális technikusi csapattal együttműködve.
Riportolási kötelezettséggel a Garanciális mérnök-vezető felé.

A feladatok között szerepel:

  • Megelőző karbantartás és hibajavító feladatok ellátása.
  • A szükséges garanciális karbantartási feladatok elvégzése a berendezéseken (pl. ajtók szabályozása és állítása; pneumatikus berendezések/fékek tesztelése; a hűtési rendszerek/ indítómotorok / jelző és szabályozó rendszerek és kapcsolódó áramkörök tesztelése a biztonságos indítások és működések megtörténtéhez)
  • Hibák keresése az elektronikai / mechanikai és kapcsolási rajzok alapján.
  • GMAO jelentések készítése, frissítése az elvégzendő/elvégzett feladatok és alkatrész mozgások alapján.
  • Biztosítani, hogy az elvégzett feladatok megfeleljenek a minőségi követelményeknek és a vonatkozó vasúti szabványoknak.
  • Többműszakos környezetben való munkavégzés, rendelkezésre-állás.

Elvárások:

  • Mechanikai/Elektro-mechanikai vagy Elektronikai területen szerzett felsőfokú végzettség vagy releváns szakképesítés (pl. OKJ).
  • Szakmai ismeretek az elektromos és mechanikus rendszerek, vagy magában a vasúti/légi közlekedési járművek, alkatrészek és rendszerek területein.
  • Az elektronikai és mechanikai vázlatos rajzok és a funkcionális rendszerek működésének jó megértése.
  • Elektromos és mechanikus hibák feltárásában szerzett munkatapasztalat.
  • A megelőző és javító karbantartási munkálatok terén szerzett munkatapasztalat.
  • Mind csapat és mind egyéni környezetben történő munkavégzésre való alkalmasság.
  • Kiváló kommunikációs kézség szóban és írásban is.
  • Angol - társalgási szintű nyelvtudás. Technikai nyelvi ismeret előny.

Várjuk az írásos jelentkezéseket magyar és angol nyelvű önéletrajz csatolással az alábbi email címünkre.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Energetika / Villamosság
Elektronika / Telekommunikáció
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol