www.cvonline.hu

Garanciális szerviz vezető

  • A hirdetés 1206 napja lejárt

CLH Kft. épületgépészeti garanciális szervizvezető munkakörbe munkatársat keres.

Feladatok:
Épületgépészeti szerelés, automatikaszerelés, villanyszerelés területén hibafeltárás, hibaelhárítás, illetve ezen feladatok irányítása.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség, vagy OKJ-s bizonyítvány
  • Minimum 3 éves kivitelezői területen szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség

Egyéb követelmények:

  • megbízhatóság
  • precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Alkalmazkodó képesség

Előny:

  • Érintésvédelmi mérési jogosultság

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Egyéb juttatások.
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatalos csapat.

Munkavégzés helye: az ország egész területén

Fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.