www.cvonline.hu

Garanciális szerelő

  • Frissítve 15 napja

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata

Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Termelési osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Adapterek szervizelése (garanciális javítások, beüzemelések)
  • Tesztelések előkészítése

Elvárásaink:

  • Mg-i gépszerelő végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Elektronikai és hidraulikai alapismeretek
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Orosháza
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Régió Orosháza