www.cvonline.hu

GARANCIÁLIS MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.14.
Hirdetés azonosító: 1081940

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Egységes rendszer kiépítése és működtetése a gyáron belül a garanciális problémák kezelésére, mutatók követésére
  • Vevői minőségügyi megállapodások felügyelete
  • Vevők rendszeres látogatása, garanciális kiesések összegyűjtése, elemzési eredmények összegzése és vevőnek történő bemutatása
  • Garanciális dokumentációk/statisztikák követése, a menedzsment felé riportok készítése a kiesések alakulásáról
  • A minőségbiztosítási mérnökök munkájának szakmai irányítása a garanciális ügyek kezelésére vonatkozóan
  • A budget elkészítése a területre vonatkozóan, költségek ellenőrzése jelentések készítése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Termelési minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat: min. 3 év
  • Elektronikai gyártóterületen szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi technikákban szerzett jártasság (8D, PDCA, APQP, PPAP, FMEA, MSA, SPC)
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Német nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Belső auditori képesítés
  • MS Office felhasználó szintű ismerete (stabil excel használat)
  • ERP rendszerismeret, SAP, Oracle előny
  • Rendszerszemléletű és elemző gondolkodás
  • Önálló munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (bejárási támogatás, cafeteria, bónusz)
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GARANCIÁLIS MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK, Veszprém megye

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország