www.cvonline.hu

Garancia munkatárs

  • A hirdetés 1305 napja lejárt
52844-Garancia munkatársLink megjelenítése">

Megbízónk több hazai és külföldi biztosítót képviselő, pénzügyi biztosítékokkal foglalkozó ügynökség. Csapatuk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a portfolióba tartozó meglévő vállalati ügyfelekkel;
  • Garanciakérelmek kezelése/ kibocsátások előkészítése;
  • Adminisztrációs, nyilvántartási és adatszolgáltatási munka ellátása;
  • Szerződések folyamatos karbantartása;
  • Részvétel ügyfél tárgyalásokon;
  • Üzleti terület adminisztratív támogatása.
Elvárások:
  • Középfokú közgazdasági (pénzügyi, számviteli) végzettség;
  • 2-3 év szakmai gyakorlat vállalati pénzügy/banki területen;
  • Jó szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás;
  • Kiváló számítógép-felhasználói ismeretek;
  • Kiváló kommunikációs készség, empátia;
  • Önálló munkavégzésre való képesség;
  • Pro-aktív, csapatjátékos, kitartó személyiség;
  • Alapos és megbízható munkavégzés;
  • Gyors tanulási képesség;
  • Magasan fejlett alkalmazkodási készség
  • Kitűnő problémamegoldó készség.
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, részletes szakmai önéletrajzát magyar, illetve angol nyelven a 52.844-es referenciaszámra hivatkozva elküldeni szíveskedjen az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése" target="_blank">career.isg.com, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Link megjelenítésestatic/images/laender_inserat.gif">