www.cvonline.hu

Garancia mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Jelentkezési határidő: 2016.06.22.
Hirdetés azonosító: 1001920

Megbízónk a fékrendszerek piacvezető gyártója, modern fékrendszerek fejlesztését, gyártását és forgalmazását végzi. Kutatás-fejlesztési tevékenységének bővítéséhez budapesti telephelyére keres Garancia mérnököt.

Feladatok:

- 8D jelentések, riportok készítése
- Vevői és konstrukciós panaszok kezelése, feldolgozása, együttműködve az érintett osztályokkal
- Üzemi kísérletek tervezése, szervezése és a mért eredmények elemzése
- A vevő telepelyén végzendő vizsgálatok, megbeszélések és prezentációk megszervezése

Elvárások:

- Okleveles gépészmérnök vagy járműgépész végzettség
- Géptervezői tapasztalat
- Jártasság a gépszerkezetek próbapadi és valós körülmények között végzett mérésekben
- Mechanikai gépelemek és anyagszerkezet tan alapos ismerete
- Gépgyártásban, autóiparban vagy vasúti járműgyártásba szerzett legalább öt év tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Magabiztos, határozott fellépés, szisztematikus gondolkodás, stressztűrő képesség
- Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Karrier lehetőség
- Nemzetközi munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján