www.cvonline.hu

Galvanizáló/Felületkezelő technikus

  • A hirdetés 258 napja lejárt

A REDEL Elektronika svájci tulajdonú Kft. az alábbi munkatársat keresi:

Feladatok:

  • Automata galvanizáló sorokon (tömeg- és szalag galván) Au, Ag, Ni, Cu, Sn bevonatok készítése;
  • Az üzem termelési tevékenységének biztosítása a környezetvédelmi és munkavédelmi irányelvek szigorú betartatása mellett;
  • A tervszerű- és a rendkívüli karbantartási feladatokban való részvétel.

Elvárások:

  • Kétműszakos munkarend vállalása;
  • Középfokú releváns végzettség, lehetőleg vegyésztechnikusi;
  • Magas fokú önállóság, jó problémamegoldó készség;
  • Informatikai ismeretek (automatizálási rendszer);
  • Pro-aktív nyitott személyiség
  • Jó kommunikációs készség a csapat többi tagjával.

Előny:

  • Termelésben, azon belül is galvanizálási/felületkezelési területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • A régió egyik legmodernebb galvanizáló üzeme;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Stabil, hosszútávú munkahely;
  • Lendületes csapatszellem;
  • Szakmai fejlődés lehetőség;
  • Kiváló munkakörülmények;
  • Ambiciózus pályakezdők jelentkezésére is számítunk!

Kapcsolat

  • E-mailben: lásd alább
  • Telefon: +36-1-421-4714
Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki > Technikus
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő