www.cvonline.hu

Galvanizáló

  • Az álláshirdetés 3 napja lett aktiválva

Multinacionális partnerünknek keresünk Veresegyházára galvanizáló szakembereket.

Fémtermékek vagy alkatrészek készítése, felületkezelése, galvanizálását végző gépek, berendezések beállítása, hozzáértő kezelése és felügyelete.

Feladatok:
  • Vegyi tisztítás
  • Eloxálás
  • Alumíniumkromátozás
  • Gőzborotva terület felügyelete és működtetése
Elvárások:
  • Vegyianyag gyártó vagy vegyésztechnikusi képesítés
  • Emelőgép-kezelői végzettség
  • Kézügyesség
  • Három műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • Galvanizáló szakmunkás végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
Juttatások:
  • Bérezés: versenyképes bér
  • 3 hónapos próbaidő letelte után cafetéria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Érdeklődni Bartus Lászlónál a 06 70334-1442-es telefonszámon lehet.

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -