www.cvonline.hu

Galvanizáló

  • A hirdetés 78 napja lejárt

Multinacionális partnerünknek keresünk Veresegyházára galvanizáló szakembereket.

Fémtermékek vagy alkatrészek készítése, felületkezelése, galvanizálását végző gépek, berendezések beállítása, hozzáértő kezelése és felügyelete.

Feladatok:
  • Vegyi tisztítás
  • Eloxálás
  • Alumíniumkromátozás
  • Gőzborotva terület felügyelete és működtetése
Elvárások:
  • Vegyianyag gyártó vagy vegyésztechnikusi képesítés
  • Emelőgép-kezelői végzettség

Előnyök:

  • Galvanizáló szakmunkás végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
Juttatások:
  • Hosszútávú munka
  • 3 műszakos munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -