www.cvonline.hu

Galvanizáló üzemvezető

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2015.01.15.
Hirdetés azonosító: 890948
lejárt

(Vegyészmérnök)

Somogy megyei beszállító partnercégünk részére keresünk galvanizáló szakembert.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A termelési ütemezés teljesítése, határidők betartása
  • Műszaki előírások betartása (rajz, technológiai dokumentációk)
  • Minőségi szabályzatok, előírások betartása, betartása
  • Galván labor tevékenységének felügyelete
  • Egyéni védőfelszerelések használatának ellenőrzése
  • Az ügyviteli szabályzat, a bizonylati rend és a fegyelem fenntartása
  • A rendelkezésre bocsátott anyagok és alkatrészek felhasználásának ellenőrzése
  • A termelési feladatok elosztása, a végrehajtás ellenőrzése, dolgozók munkabeosztásának meghatározása
  • MRM értékelések havi készítése

Elvárások:
  • Főiskolai végzettség/vegyészmérnök
  • Angol és/vagy német társalgási szintű ismerete
  • MS Office ismerete
  • Néhány év szakmai tapasztalat

Előny:
  • Navision ismerete

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük, a jelentkezés tárgymezőjében tüntesse fel a pozíció nevét.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu