www.cvonline.hu

Galvanizáló - Németország

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

Munkavégzés helye: Németország

Munkakezdés ideje: azonnal

  Német partnerünknek keresünk, hosszú távra, németül beszélő

Galvanizálót

Az Ön feladatai:

– nyomtatott áramkörök galvanizálása

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– tapasztalat galvanizálásban

– B kategóriás jogosítvány  + saját autó (bejáráshoz)

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: bruttó 10 euró / óra + nettó 40 euró / munkanap, azaz 1. adóbesorolás esetén kb. nettó 2000 euró / hó

– munkáltató által biztosított szállás (350-450 euró / hó, egyágyas wifivel ellátott szoba)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!