www.cvonline.hu

GALVANIZÁLÓ (HR7772084X)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.12.11.
Hirdetés azonosító: 1231911
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

GALVANIZÁLÓ
(HR7772084X)

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Partnerünk olyan munkatársakat keres, akik nem csupán egy állást, de karriert is szeretnének. Nagy hangsúlyt fektetnek a betanulási idő biztosítására, majd a szakmai továbbképzésekre.

ENNEK ÉRDEKÉBEN A VÁLLALAT NEM KÉR MÁST, MINT:

  • Min. 8 általános iskolai végzettséget.
  • Több műszakos munkarend vállalását. (2 műszak).
  • Pontosságot, precizitást, megbízhatóságot.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Szakmunkás végzettség.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Bejelentett munkahely
  • Betanulási idő biztosítása
  • 2 műszakos munkarend
  • Magas műszakpótlékok
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • A galván műhely feladataihoz tartozó berendezések (nikkelezés, mosás, pácolás, koptatás) kezelése.
  • A különböző felületkezelési folyamatok során gyártott termékek minőségének ellenőrzése.
  • Berendezések kiszolgálása.
  • Berendezések takarításakor a vegyi anyagok megfelelő kezelése.

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével

vagy

Személyesen: Get Work Trend Kft. Iroda: 8900 Zalaegerszeg, Mártírok útja 75., nyitva tartás: Hétfőtől- Péntekig 9-16 óráig .

Telefonon: +36 20 239 4295 – VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya