www.cvonline.hu

GA rajzoló

  • A hirdetés 464 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

GA rajzoló

Feladatok:

  • Összeállítási rajzok készítése szabályzószelep- egységekhez az Európából érkező MRO megrendeléseknek megfelelően

  • Szabályzószelepbe épülő alkatrészrajzok elkészítése termékmérnöki támogatással

  • Az ADS rendszer által automatikusan generált GA rajzok ellenőrzése műszaki szempontból, majd azok igény szerinti javítása

  • Igény esetén a rajzok PDF formátumba való átkonvertálása és továbbítása e-mail-en keresztül

  • Kommunikáció a kereskedelmi irodákkal, támogató egységekkel, gyárakkal

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú műszaki végzettség

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

  • CAD rendszerek ismerete (AutoCAD, Solidworks)

Előnyt jelent:

  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat

  • Gyártásirányítási rendszer ismerete

  • Egyéb 2D/3Drajzoló szoftverek ismerete

Amit ajánlunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet

  • Utazási támogatás, sportolási és nyelvtanulási lehetőség, élet-és balesetbiztosítás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar, Angol