www.cvonline.hu

FUVARTERVEZŐ

  • A hirdetés 1259 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Operatív Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • A fuvarfeladat és a fuvareszköz igények felmérése;
  • A meglévő fuvarfeladatok és fuvareszközök optimalizálása és egymáshoz delegálása;
  • A fuvar végrehajtásának megtervezése (tranzit idő és útvonaltervezés);
  • Folyamatos kapcsolattartás a fuvartervezésben érintett egységekkel;
  • A fuvartervezéshez szükséges adminisztráció pontos elvégzése;
  • A területtel kapcsolatos statisztikák készítése.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (logisztikai vagy külkereskedelmi terület);
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Pontos adminisztráció.

Előnyt jelent:

  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási területen szerzett tapasztalat;
  • Angol nyelv ismerete (szóban és írásban);
  • Felsőfokú szállítmányozási/logisztikai végzettség.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Határozottság;
  • Jó problémamegoldó- és szervező készség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Konfliktuskezelési készség;
  • Logikus gondolkodás;
  • Stressz-tűrés;
  • Higgadt, nyugodt személyiség.

Amit kínálunk: kellemes munkahelyi környezet és szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél), bérigény megjelölésével, „fuvartervező” jeligével az alábbi e-mail címre juttassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő