www.cvonline.hu

Fuvarszervező,logisztikus

  • A hirdetés 810 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

Logisztikus, fuvarszervező

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Közúti-, légi-, export-, import fuvarszervezés
  • Árumozgás folyamatos rögzítése EKÁER rendszerbe
  • Napi szintű kapcsolattartás az üzleti partnerekkel
  • Feladatkörrel kapcsolatos adminisztráció végzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség /szakirányú középfokú végzettség
  • 2 év fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói MS Office ismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Gyál

Helyek Gyál
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol