www.cvonline.hu
Fuvarszervező
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.08.01.
Jelentkezési határidő: 2015.08.08.
Hirdetés azonosító: 958893
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, logisztikával foglalkozó partnerünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

FUVARSZERVEZŐ

Feladatok:
-Megrendelések rögzítése, közúti, nemzetközi fuvarok megszervezése,
-járattervek készítése, ha szükséges, rugalmas módosítása,
-folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel a szállítmányokkal kapcsolatban.

Munkavégzés helye: Gyál

Követelmények
-Középfokú végzettség,
-fuvarszervezésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
-magabiztos, aktív angol nyelvtudás,
-önállóság, együttműködő képesség,
-rendszerben gondolkodás képessége.

-Nemzetközi cégháttér,
-változatos, kihívást jelentő feladatok.