www.cvonline.hu

Fuvarszervező

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2015.06.26.
Hirdetés azonosító: 922070

Multinacionális logisztikai szolgáltató partnerünk részére keresünk fuvarszervező munkatársakat három területre.

Feladatok:

- Nemzetközi fuvarok szervezése, figyelemmel kísérése, ellenőrzése
- Új partnerek szerzése, kapcsolatok kiépítése
- Kapcsolattartás partnerekkel és alvállalkozókkal
- Kapcsolódó adminisztráció elvégzése
- Egyeztetések, jelentések, ad-hoc jellegű problémák megoldása

Elvárások:

- Folyékony angol nyelvtudás (bármilyen plusz nyelvtudás előny)
- Logisztikai, kereskedelmi területen szerzett végzettség
- Pályakezdőket is várunk! (a fuvarszervezői tapasztalat előny)
- Talpraesett, kitartóm proaktív személyiség
- Nagyon jó kommunikációs készség, magabiztos kiállás

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján