www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 852 napja lejárt

Budapesti székhelyű, német-magyar szállítmányozó cég

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Fuvarozókkal és partnerekkel napi kapcsolattartás,
  • Közúti fuvarfeladatok optimális megoldása,
  • Járművek, szállítmányok koordinálása,
  • Adminisztrációs feladatok.

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Társalgási szintű német és/vagy angol nyelvismeret,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Biztos, nemzetközi háttér,
  • Jó munkahelyi légkör, szép munkakörnyezet.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Szakmai tapasztalat,
  • További idegen nyelvek ismerete.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, legyen szíves a pályázatát a lenti e-mail címre részünkre eljuttatni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő