www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 794 napja lejárt

A

G.L.I. Camion Kft.

budapesti telephelyére

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Nemzetközi fuvarfeladatokat teljesítő tehergépkocsi vezetők munkájának irányítása, a fuvarfeladatok nyomon követése
  • Folyamatos kapcsolattartás a megbízókkal és a gépkocsivezetőkkel
  • Napi fuvarozási igények és kapacitások hatékony összehangolása és irányítása
  • Szállítások nyomon követése, teljes körű adminisztrációja

Elvárások:

  • Szakirányú közép-, vagy felsőfokú végzettség
  • Fuvarszervezésben szerzett tapasztalat (1-2 év)
  • Kiváló angol nyelvismeret (német és/vagy francia nyelv ismerete előny)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs-, szervező- és problémamegoldó készség
  • Nagyfokú rugalmasság, mobilitás, folyamatos készenlét
  • Pontos, megbízható munkavégzés önállóan és csapatban is

Előnyök:

  • Vámismeretek
  • Német és/vagy francia nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil, dinamikusan fejlődő hazai vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Együttműködő, barátságos csapat, kellemes munkahelyi légkör
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • Szolgálati autó, telefon, azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XV. kerület

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol