www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 1066 napja lejárt

Prevost Hungária, Aircargo RFS-üzletágban piacvezető 22 éves hazai
presztízzsel rendelkező Francia - Magyar nemzetközi fuvarozócég keres tapasztalt munkatársat

munkakörbe.

Emelt szintű bérezés mellett munkavégzési lehetőség a párizsi és frankfurti telephelyeken is.

Munkaidő:

teljes munkaidő, kötetlen

Feladatok:

  • Fuvarszervezés, teljes körű szervezési feladatok ellátása
  • Napi fuvarfeladatok kiosztása, lebonyolítása, nyomon követése
  • Járatok érkeztetése, indítása
  • Meglévő ügyfelek menedzselése
  • Ügyfelekkel és partnerekkel aktív kommunikáció
  • Office kezelése, adminisztráció
  • Kapcsolattartás a sofőrökkel

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Fuvarszakmai tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Francia és/vagy német nyelvtudás előny
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervező készség
  • Önálló, kezdeményező, gyors döntéshozatali képesség

Amit kínálunk:

  • Családias légkör
  • Szakmai fejlődés
  • Megbízható, kiszámítható háttér

További juttatások:

  • Céges autó

Munkavégzés helye: Vecsés

Szakmai önéletrajzzal írásbeli jelentkezését várjuk az alábbi e-mail címre. Kérjük, a tárgyban feltétlenül tüntesse fel, hogy milyen pozícióra jelentkezik.

Prevost Hungária Kft.
2220 Vecsés
Új Ecseri út 2
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol