www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 1209 napja lejárt

Folyamatosan fejlődő nemzetközi fuvarozással és szállítmányozással foglalkozó cég keres bővülő lendületes csapatába gyakorlattal rendelkező

fuvarszervezőt

Főbb feladatok:

  • Nemzetközi fuvarfeladatok szervezése, a sofőrök munkájának felügyelete, koordinálása
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Meglévő ügyfelekkel kapcsolattartás, problémák kezelése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Főbb elvárások:

  • Nemzetközi közúti szállítás területén fuvarszervező munkakörben szerzett tapasztalat
  • Munkavégzéshez szükséges szakmai német nyelvtudás
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség
  • Pontos, önálló, megbízható munkavégzés
  • Ügyfélorientáltság
  • Csapatmunka
  • Innovatív, dinamikus hozzáállás

Előnyt jelent:

  • angol nyelv ismerete
  • Nemzetközi gyűjtőforgalomban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség

Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk nemzetközi fuvarszervező megjelöléssel.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német