www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 1142 napja lejárt

Budapesti nemzetközi szállítmányozó cég keres

munkatársat

 fuvarszervező

munkakörbe.

Elvárások:

  • fuvarszervező munkakörben minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Magabiztos társalgási szintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség, terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, megbízható munkavégzés önállóan és csapatban is.
  • Minimum középfokú végzettség
  • TimoCom fuvarbörze ismerete

Ami előnyt jelent:

  • Egyéb nyelvismeret
  • Meglévő hazai és nemzetközi kapcsolatrendszer
  • Fuvarsys fuvarszervező program ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem  és egyéb juttatások,
  • szakmailag inspiráló, családias munkahely,
  • A sikeres munkát magas jövedelemmel és kiemelkedő prémiummal honoráljuk!

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével az az alábbi e-mail címre. Érdeklődni lehet az alábbi telefonszámon:+3670/778 9490

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő