www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 1155 napja lejárt

 Falaga Gáz Kft keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Fogyasztók folyamatos gázellátásának biztosítása
  • A szállítással kapcsolatos problémák (baleset, műszaki hiba, rakomány, közlekedés, rakodás) kezelése, jelentése.
  • A palackos és tartályos kiszállítást végző gépjárművezetők mindennapi munkájának megszervezése, munkaidők, szabadságok nyilvántartása. A munkájukkal kapcsolatos teljesítménymutatók nyomon követése és rendszeres értékelése. A gépjárművezetők munkájához szükséges anyagok, eszközök és információk biztosítása.
  • Útvonaltervezés: a Flaga fogyasztóihoz történő PB-gázpalack szállítás megtervezése a hozzá tartozó adatrögzítéssel, a készlethiányok nyilvántartása, napi kapcsolattartás a szállítást végző szerződött partner diszpécserével, szerződött partner illetve saját gépjárművezetőkkel és rakodókkal.
  • Kiskereskedők készletváltozásának nyomon követése, a kiskereskedőkkel való telefonos kapcsolattartás során a maximális vevőközpontúság betartása.
  • Napi telefonos kapcsolattartás tartályos és palackos fogyasztókkal, cseretelepesekkel.
  • Szállítások adminisztrációja. Logisztikai osztály dokumentációinak szkennelése, archiválása.
  • Egyéb logisztikai adminisztráció kezelése.
  • A vállalatnál előírt okmányok naprakész vezetése, (pl. szigorú számadású nyomtatványok  üzemanyag elszámolás,üzemnaplók stb.. )
  • A túrákhoz  tartozó adatok információk rögzítése.
  • Depó készlethiányok nyilvántartása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (logisztikus végzettség előny)
  • Logisztikai területen szerzet tapasztalat
  • Felhasználási szintű számítástechnikai ismeretek
  • Tervszerű, önálló munkavégzés
  • Magasszintű kommunikációs, tárgyalási készség
  • Terhelhetőség

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár
  • Lakitelek

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Továbbfejlődési lehetőség

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, várjuk fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Bács-Kiskun
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő