www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 1296 napja lejárt

A francia TRANSALLIANCE az elmúlt években Európa egyik kiemelkedő szállítmányozási szolgáltatójává vált. A RAPIDSPED Zrt., mint a cégcsoport leányvállalata a folyamatos bővülések eredményeként a jövőben jelentős flottafejlesztés előtt áll, amelyet egyre nagyobb létszámú és kiváló minőségben dolgozó kollégákkal lesz képes csak ellátni. Ehhez keresünk a SZEGHALMI telephelyünkre

munkatársat.

Szakmai feladatok:

  • Gépkocsivezetők munkájának irányítása,
  • Tevékenységek tervezése, szervezése és ellenőrzése,
  • Fuvarszervezőkkel történő kapcsolattartás,
  • A feladat végrehajtása közben fellépő problémák hatékony kezelése.

Elvárások:

  • Fuvarszervezésben, de min. hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Min. középfokú végzettség,
  • Kommunikáció képes angol és/vagy francia nyelvismeret,
  • A gkv. munkaidejét szabályozó törvények/szabályok ismerete.

Egyéb elvárások:

  • Rendszerben való gondolkodás,
  • Kiváló szervezőkészség,
  • Nagyfokú empátia,
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • Megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Erkölcsi bizonyítvány,

Előny:

  • Hasonló területen, munkakörben szerzett tapasztalat/gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Megbízható és biztos vállalati háttér,
  • Fejlődési és tanulási lehetőség,
  • Kulturált munkakörnyezet,
  • Munkavégzéshez szükséges technikai feltételek,

Fizetés és juttatások:

  • Megegyezés szerint

Munkavégzés helye:

  • Szeghalom

Fényképes pályázatát várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Békés
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő