www.cvonline.hu
Fuvarszervező
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.02.28.
Hirdetés azonosító: 714197
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Magyar tulajdonban lévő megbízó partnerünk részére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

NEMZETKÖZI FUVARSZERVEZŐ

Feladatok:

- nemzetközi fuvarszervezési feladatok ellátása
- potenciális ügyfelek, fuvarozók megkeresése
- ajánlatok és pályázati anyagok kidolgozása
- fuvarmegbízások költséghatékony teljesítése

Követelmények
- Minimum középfokú végzettség
- Nemzetközi fuvarszervezésben szerzett 2-3 éves tapasztalat
- Meglévő szállítmányozási kapcsolatrendszer
- Angol nyelv aktív tárgyalási szintű ismerete
- Értékesítési attitűd
- Határozott, eredményorrientált személyiség

Előnyök:
Német VAGY olasz nyelv középszintű ismerete