www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • Company_icon TT Sped Kft.
  • Location_icon Sáp, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 11 napja lett aktiválva

Nemzetközi árufuvarozással foglalkozó csapatunkba keresünk olyan munkatársakat, akik önállóan képesek menedzselni fuvarszervezési projekteket.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Szállítási szolgáltatások irányítása
  • Kapcsolattartás az ügyfeleinkkel és sofőrjeinkkel
  • Együttműködés kollegákkal
  • A fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása/irányítása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • NÉMET és/vagy ANGOL nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Jó szervezőkészség, rugalmassság

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Más nyelvek tárgyalóképes ismerete (francia, olasz, kelet-európai nyelvek)
  • Szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • megbizható, családias környezet
  • Betanítást vállaljuk

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint, szóban és írásban egyaránt
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint, szóban és írásban egyaránt

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
4176 Sáp (bejárást sápra céges autóval biztosítjuk)

Helyek Sáp
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Szervező
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Logisztikai szakértő, Szállítási ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német