www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 6 napja lejárt

GEFCO Magyarország Kft.
Link megjelenítése

közúti csapatába keressük új kollégánkat

munkakörbe

Mik lesznek a feladataid?

  • Közúti szállítások teljes körű megszervezése, lebonyolítása
  • A szállítások kapacitásának optimalizálása
  • Szállítmányok nyomon követése
  • Ügyfelekkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Fuvar adminisztráció és statisztikák elkészítése
  • Új ügyfelek felkutatása, igényeinek felmérése és elemzése
  • Meglévő ügyfelek üzletfejlesztési tevékenysége
  • Árajánlatok összeállítása és kiadása

Mit kínálunk cserébe?

  • Cafetéria juttatás
  • Éves bónusz
  • Jófej kollégák
  • Céges telefon

Milyen készségekre lesz szükség ebben a pozícióban?

  • Minimum középfokú végzettség (logisztikai végzettség előny)
  • Angol ÉS Orosz nyelvtudás, mindkettő középfokú szinten napi használattal!
  • Fuvarszervezői /szállítmányozási területen szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Pontosság, precizitás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság
  • Nagy munkabírás
  • Egyéb nyelvismeret előnyt jelent

Plusz infók:

  • Azonnali munkakezdés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Miért jó választás a GEFCO?
A GEFCO több mint 60 éves múlttal rendelkező multinacionális szállítmányozási vállalat, mely a világ 42 országában nyújt magas színvonalú logisztikai megoldásokat és közel 12 000 munkavállalót foglalkoztat.
A GEFCO szolgáltatásai immár 10 éve Magyarországon is elérhetőek. Főbb tevékenységi területeink közé tartozik a közúti-, tengeri-, és légi szállítmányozás, raktárlogisztika,  gépjárműszállítás valamint a 4PL logisztikai szolgáltatás.

Budapesti és Biatorbágyi irodáinkban több, mint 70 kollégánknak biztosítunk kellemes munkakörnyezetet és kiemelt figyelmet fordítunk egészségükre, ezért dolgozóink privát szakorvosi szolgáltatásokat is igénybe vehetnek. Amellett, hogy rendszeresen szervezünk céges programokat, a munkahelyi légkört az energikus munkatársak és a csapatmunka teszi még jobbá.
Fontosnak tartjuk a társadalmi felelősségvállalást is, ezért évente szervezünk Önkéntes napot és minden karácsonykor adományokat gyűjtünk a rászorulók számára.

Helyek Budapest (Budapest, XI. kerület, Magyarország)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai menedzser, Szállítási menedzser, Szállítási ügyintéző
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Orosz