www.cvonline.hu

Fuvarszervező

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.12.
Jelentkezési határidő: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1144715

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi szállítmányozással és raktározással foglalkozó, stabil hátterű partnerünkhöz keresünk Fuvarszervezőt német és/vagy angol nyelvtudással.
- Nemzetközi, közúti szállítmányok, teherfuvarok szervezése
- Költséghatékony útvonaltervezés
- Új partnerek felkeresése, meglévő ügyfelek magas szintű kiszolgálása
- Egyéb, adminisztratív feladatok

Elvárások / Requirements

- nemzetközi fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
- NÉMET nyelv ismerete preferált, de magabiztos angol nyelvtudással is pályázható a pozíció
- logisztikai tanulmány, végzettség

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes juttatás
- stabil hátterű munkáltató

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján