www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 400 napja lejárt

A

Nitrogénművek Vegyipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság

(8105 Pétfürdő, Hősök tere 14.)

fuvarszervező

munkatársat keres

olyan szakember személyében, aki:

  • legalább középfokú iskolai végzettséggel és a munkakör esetében releváns szakmai képzettséggel (pl. logisztikai ügyintéző, szállítmányozási ügyintéző, nemzetközi szállítmányozási ügyintéző, nemzetközi szállítmányozási és logisztikai szakügyintéző, stb.) rendelkezik,
  • a nemzetközi ill. belföldi közúti szállítás területén fuvarszervező munkakörben széles körű szakmai tapasztalatokat, legalább 3 év szakmai gyakorlatot szerzett,
  • angol és/vagy német nyelvből legalább középfokú „C” típusú nyelvvizsgája van és a nyelvet munkája során tárgyalóképes szinten tudja használni szóban és írásban egyaránt,
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási képességekkel bír, önálló munkavégzésre, gyors döntések meghozatalára képes,
  • jellemzője a kiemelkedő szervező és problémamegoldó képesség, pontos, megbízható munkavégzés és a magas szintű stressz-tűrő képesség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismerete és készsége van.

A leendő munkatárs fő feladata lesz:

  • fuvarszervezői feladatok ellátása, járatok tervezése, szervezése, lebonyolítása,
  • sofőrök folyamatos felügyelete, koordinálása,
  • társasági fuvareszközök optimális kihasználása a kiemelkedő vevői szolgáltatás érdekében,
  • ügyfelekkel és partnerekkel folyamatos kommunikáció,
  • a tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

A munkavégzés helye:

  • a munkáltató pétfürdői székhelye

Bérezés megegyezés szerint.

Széles körű béren kívüli juttatások, kiváló munkahelyi környezet, szakmai kihívások!

A részletes szakmai önéletrajzzal és a végzettségeket, valamint a nyelvvizsga meglétét igazoló dokumentumok másolatával ellátott pályázatokat 2016. október 21-ig a lenti e-mail címre kérjük eljuttatni.

Helyek Veszprém
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német