www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 259 napja lejárt

Megnövekedett fuvarfeladataink miatt

fuvarszervezőt

keresünk győri irodánkba nemzetközi és belföldes viszonylatokra, teljes munkaidőre.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

  • középfokú végzettség érettségivel, vagy
  • OKJ-s képesítés, vagy
  • főiskolai, egyetemi végzettség
  • tárgyalóképes német és-vagy angol nyelvtudás

Elsősorban nyelvtudással és gyakorlattal rendelkezők jelentkezését várjuk. Válaszokat a lenti címre várjuk. Érdeklődés: +36/30/9/694-162

Helyek Győr
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német