www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 375 napja lejárt

Külföldi tulajdonosi hátterű cégünk 2001 óta jelen van a magyar piacon és elsősorban szállítmányozással foglalkozik. Tevékenységünk bővítése érdekében keresünk tapasztalattal rendelkező fuvarszervezőt, aki a helyi és nemzetközi piac ismeretében támogatja a szállítmányozási és saját gépkocsis fuvarozási tevekénységünk kiterjesztését.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése, teljeskörű bonyolítása
  • Új ügyfelek felkutatása, kapcsolatrendszer kiépítése
  • Saját és alvállalkozók járműpark feladatokkal történő ellátása
  • Fuvarmegbízások precíz költséghatékony teljesítése
  • Szállítások nyomon követése, teljes körű adminisztrációja
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, fuvarozókkal
  • Árajánlatok kidolgozása;
  • Üzletkötés, üzletfejlesztés;

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Minimum 2 éves szállítmányozói- fuvarszervezői gyakorlat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség, terhelhetőség
  • Pontos, megbízható munkavégzés önállóan és csapatban is

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • További nyelv ismerete
  • Piacismeret
  • Aktív kapcsolatrendszer

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Megbízható, kiszámítható háttér.
  • Kreatív munka.
  • Párhuzamos fejlődési lehetőség a céggel

Az önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol