www.cvonline.hu
Fuvarszervező
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.19.
Jelentkezési határidő: 2016.10.21.
Hirdetés azonosító: 1080681
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű kereskedelmi vállalat keres dinamikusan fejlődő csapatába új munkatársat az alábbi pozícióba:

Logisztikus

Feladatok:

-Útvonaltervezés: a fogyasztókhoz történő termék szállítás megtervezése a hozzá tartozó adatrögzítéssel, a készlethiányok nyilvántartása, napi kapcsolattartás a szállítást végző szerződött partner diszpécserével, szerződött partner illetve saját gépjárművezetőkkel és rakodókkal.
-Napi telefonos kapcsolattartás depókkal, kiskereskedőkkel, fogyasztókkal - maximális vevőközpontúság betartásával.
-A kiszállítást végző gépjárművezetők mindennapi munkájának megszervezése, munkaidők, szabadságok nyilvántartása. A munkájukkal kapcsolatos teljesítménymutatók nyomon követése és rendszeres értékelése. A gépjárművezetők munkájához szükséges anyagok, eszközök és információk biztosítása.
-Depók, kiskereskedők, fogyasztók készletváltozásának nyomon követése, készletgazdálkodás, nyilvántartás, optimalizálás
-Mobil számlázási rendszer működtetése
-A szállítással kapcsolatos problémák (baleset, műszaki hiba, rakomány, közlekedés, rakodás) kezelése, jelentése.
-Szállítások adminisztrációja, logisztikai osztály dokumentációinak szkennelése, archiválása.
-A túrákhoz tartozó adatok információk rögzítése a vállalatirányítási rendszerekbe (Pl. rendelések , túra tervek kész túrák stb..)
-A vállalatnál előírt okmányok naprakész vezetése, (pl. szigorú számadású nyomtatványok üzemanyag elszámolás, üzemnaplók stb.. )

Követelmények
Elvárások:

Szakmai elvárások, kompetenciák:

- Min. középfokú végzettség, logisztikus végzettség előny
- Felhasználási szintű számítástechnikai ismeretek (Office Word, Excel, Outlook)
- Felelősségteljes, önálló munkavégzés
- Magas szintű kommunikációs készség
- Problémamegoldó és tárgyaló képesség
- Jó szervező-, gyors reagáló készség, terhelhetőség, precizitás

Munkavégzés helye: Budaörs