www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 294 napja lejárt

Céltrans 97 Zrt.
nemzetközi és belföldi fuvarozással foglalkozó, nagy múltú cég keres

fuvarszervező

munkatársat.

Feladatok:

  • Megrendelések kezelése, elvállalt fuvarfeladatok nyomon követése és az ehhez szükséges információáramlás biztosítása,
  • Fuvarfeladatok rögzítése,
  • fuvarfeladatok során felmerülő problémák elhárítása
  • fuvarfeladatokhoz kapcsolódó adminisztráció ellátása
  • Új ügyfelek felkutatása

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség (logisztikai vagy szállítmányozási),
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret;
  • Biztos, kommunikáció képes angol és német nyelvtudás,
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat szakmán belüli különböző szegmensekben (furgon, 7,5 t, 24 t, gyűjtőzés)
  • Aktív, meglévő kapcsolatrendszer

Szükséges kompetenciák:

  • Precíz, pontos munkavégzés,
  • Problémamegoldó- és szervező készség;
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem (alap+jutalék)
  • Teljes munkaidő
  • Kellemes munkahelyi légkör.

Jelentkezését várjuk az alább megadott e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német