www.cvonline.hu

Fuvarszervező

Régió: Heves
Heves

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 1076048
lejárt

Country:

Hungary (+36) • Heves county

Duties:

Feladatok:

• Nemzetközi közúti járatokkal kapcsolatos fuvarfeladatok szervezése

• Szállítási folyamatok nyomon követése,

• Kapcsolódó adminisztráció elvégzése

• Sofőrök vezénylése, irányítása

Requirements, skills:

Elvárások:

• Fuvarozási, szállítmányozási területen szerezett tapasztalat (1-3 év szakmai tapasztalat)

• Angol vagy német társalgási szintű ismerete (aktív napi használat írásban és szóban)

• Office program és útvonaltervező szofver ismeret

• Webbase szolgáltatás ismeret

• EKAER rendszer ismeret

• AETR ismeret

• Középfokú végzettség

• Precíz adminisztrációs készség

Known languages:

angol vagy német társalgási szintű ismerete (aktív napi használat írásban és szóban

Short company info:

Megbízónk több éves múlttal rendelkező nemzetközi fuvarozással és szállítmányozással foglalkozó cég.

Munkavégzés helye: Hatvan (Budapesttől 60 km)

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes alapfizetés + jutalék

• Cafeteria

• Bejárási költségtérítés

• Teljes munkaidő, napi 8 óra

Jelentkezésekhez fényképes, magyar és angol/német nyelvű önéletrajzokat várunk.

Additional info:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
Régió
Heves
Heves