www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 420 napja lejárt

Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 6 vidéki telephelyén  közel 300 munkatársat foglalkoztatunk. A kiemelkedő színvonalú spedíciós és logisztikai produkció magas színvonalú adminisztratív háttérszolgáltatásra támaszkodik. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Zalaegerszegi központunkba keresünk németül és/vagy angolul beszélő munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok:

  • Fuvarok szervezése, illetve a fuvarozókkal való együttműködés koordinálása
  • Optimális járműkihasználás elérése
  • Szállítási megbízások precíz kivitelezése
  • Napi forgalmi adatok feldolgozása
  • Alvállalkozók elszámoltatása
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a  partnerekkel magyar és  idegen nyelven: esetenként  belföldi illetve külföldi partnerekkel, ügyfelekkel
  • Adatbázis karbantartása

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • Középfokú / felsőfokú végzettség, logisztikai végzettség előnyt jelent
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Aktív angol- és/vagy német nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű kezelése
  • Kiemelkedő kommunikációs képességek
  • Döntéshozatali képesség
  • Határozott fellépés
  • Rendszerszemlélet
  • Megbízható, felelősségteljes , precíz munkavégzés
  • Proaktív, motivált személyiség

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • integrált rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • béren kívüli juttatáscsomag (cafeteria rendszerben)
  • munkavégzés nemzetközi csapatban

Munkavégzés helye:
    Zalaegerszeg

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar illetve idegen nyelvű  önéletrajzát a  e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2016.08.20.

Helyek Zala
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német