www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 225 napja lejárt

Szeretnél fuvart szervezni csak munkaidőben és az irodában hagyni a munkát?

Célod, hogy a munkádban használd eddig megszerzett szakmai tapasztalatodat, ill. nyelvi tudásodat?

Elsődlegesen nemzetközi ügyfeleket kiszolgáló professzionális, kiemelkedően fejlődő vállalat bővíti telephelyeit és csapatát, ahová

munkatársat keresünk modern, budaörsi irodánkba.

Feladatok

  • fuvarszervezés
  • meglévő fuvarok koordinálása
  • külföldi partnerekkel való kapcsolattartás
  • piaci információk folyamatos nyomon követése és rendszerezése
  • önálló döntéshozatal, egyéni megoldások kialakítása
  • munkaidő végén a feladatok átadása, mert az irodában hagyjuk a munkát

Elvárások

  • aktív tárgyalóképes nyelvtudás az alábbi nyelvek közül legalább egyben: német, olasz, román + angol nyelvtudás előnyt jelent
  • dinamikus, kommunikatív személyiség, „megoldom” hozzáállás
  • tanulásra, személyes fejlődésre való hajlandóság
  • min. középfokú végzettség, de lehetőség szerint folyamatban lévő felsőfokú vagy már megszerzett felsőfokú végzettség
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés, rendszeres képzés és fejlesztés
  • önálló, felelősségteljes munka
  • színvonalas munkakörnyezet
  • kiemelkedően versenyképes fizetés
  • jó hangulatú munkahely, segítőkész munkatársak
  • heti 40 órás munkaidő, kiszámítható munkabeosztás

Munkavégzés helye: Budaörs

Jelentkezés módja a Jelentkezés gombon keresztül.

A kiválasztást a humanplus végzi az Imex Trans Hungary Kft. részére.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola