www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 357 napja lejárt

FUVARSZERVEZŐ

Nemzetközi fuvarozó cég, tapasztalt fuvarszervező munkatársat keres, debreceni irodájába.

Feladatok:

  • Nemzetközi és belföldi fuvarfeladatok szervezése, sofőrök munkájának felügyelete, koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a megbízókkal, magyar és német nyelven
  • Vezetési idők ellenőrzése, betartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Társalgási szintű német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Számítógépes ismeretek, irodai programok gyakorlott használata
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség
  • Pontos, önálló, megbízható munkavégzés
  • Jó munkabíró és stressz tűrő képesség

Előny:

  • Német és angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Családias légkör
  • Modern irodai környezet
  • Fejlődési lehetőség

Küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német