www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 270 napja lejárt

A Saubermacher-Magyarország Kft. a hulladékgazdálkodási piac egyik vezető szolgáltatója. Nagy múltú, nemzetközi hátterű cégünk fiatalos, dinamikus csapatának erősítésére keresünk tapasztalt, megbízható fuvarszervező kollégát kecskeméti irodánkba, teljes munkaidőben történő foglalkoztatással.

Feladatok:

  • Országos fuvarszervezés a megrendelés beérkezésétől, a szállítás lebonyolításán keresztül a fuvarokmányok és számlázáshoz szükséges papírmunka ellenőrzéséig kiterjedően
  • Megrendelések kezelése, folyamatos kommunikáció a megrendelőkkel, feladóhelyekkel és végpontokkal írásban és szóban, szállítások dokumentumainak előkészítése
  • Megrendelések rendszerben történő rögzítése, heti menetrendek elkészítése és kapacitástervezés
  • Szoros együttműködés a szállításvezetővel és az alvállalkozói körrel (gépkocsivezetők feladatainak kiosztása, irányítása, ellenőrzése és napközbeni kapcsolattartás velük)
  • Szállítási feladatok elvégzése utáni adminisztrációs feladatok elvégzése, elszámolások készítése
  • EKÁER rendszer használata
  • Tehergépkocsik és az azokhoz tartozó felszerelések ellenőrzése, nyilvántartása és szervizek, javítások ütemezése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Fuvarszervezés területen szerzett, minimum 3-5 éves munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Office csomag: World, Excel, Outlook)
  • Talpraesett, határozott, döntésképes személyiség
  • Ügyfélközpontú proaktív gondolkodás, segítőkészség
  • Logisztikai végzettség
  • Magyar közúthálózat ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • a feladathoz és felkészültséghez igazodó versenyképes jövedelem (alapbér+mozgóbér+cafetéria+jutalom)

A jelentkezés módja:

A fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő