www.cvonline.hu

Fuvarszervező

  • A hirdetés 358 napja lejárt

A műanyag háztartási termékeket gyártó Curver Magyarország Kft. új munkatársat keres

munkakörbe.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, partnerekkel és alvállalkozókkal
  • Nyitott rendelések figyelése, rakodási és kiszállítási ütemterv összeállítása szorosan együttműködve a társosztályokkal
  • Nemzetközi és belföldi (FTL, LTL) szállítások lebonyolítása, nyomon követése
  • Tengeri küldemények elő- és utófutásának megszervezése
  • A fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok (EKEAR bejelentés, kimutatások vezetése) ellátása
  • Szállítói számlák ellenőrzése, jóváhagyása továbbítása a központi számlázás felé
  • Raklapkezelés ellenőrzése, nem megfelelősségek adminisztrálása
  • Árajánlatok elkészítése, fuvarozók versenyeztetése

Követelmény:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Angol középfokú, tárgyalóképes nyelvtudás írásban és szóban
  • Kiemelkedő kommunikációs és szervezőkészség
  • Problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • Kezdeményező, gyors döntéshozatali képesség
  • Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Logisztikai, szállítmányozási szakirányú végzettség
  • Nemzetközi közúti árufuvarozás területén szerzett gyakorlat
  • SAP ismeret
  • Vám & EKAER ismeret

Amit kínálunk:

  • Lendületes, kihívásokkal teli munkakör
  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Curver busz munkábajáráshoz

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol