www.cvonline.hu

Fuvarszervező

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 1039451

Nemzetközi és belföldi szállítmányozással foglalkozó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alább pozícióba
Feladatok:

  • Közúti járatok tervezése, szervezése és lebonyolítása magyarországi és nemzetközi viszonylatban
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, megrendelőkkel
  • Az áru nyomon követése vállalatirányítási rendszeren keresztül
  • Fuvarfeladatokhoz kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Céltudatos, lendületes, motivált személyiség
  • Jó szervezőkészség, precíz munkavégzés
  • Ügyeleti idő elvállalása
  • Angol alapfokú ismerete
  • Felhasználói szintű Excel
  • 2 év fuvarszervezési tapasztalat

Juttatások:
  • Azonnali kezdés, hosszútávú lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Előnyök:
  • Logisztikus OKJ végzettség
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol középszintű ismerete

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Érd